דיאטה ללא פחמימות, גלוטן וסוכר

מאת: מכון אברהמסון

דיאטה ללא גלוטן ללא פחמימות ממכרות וללא סוכר

דיאטה בשילוב תזונה נכונה המבוססת על גמילה מסוכר, מגלוטן ומפחמימות ממכרות באברהמסון מטפלת למעשה בגורמים לתסמיני ההשמנה, שכן כמעט כל דיאטה נותנת מענה לתסמיני ההשמנה אך תפריט הדיאטה לבדו אינו מטפל בגורמים.

מכון אברהמסון מלווה מטופלים בתהליך הירידה במשקל בדרך ייחודית וטבעית, השיטה מבוססת על הורדת הדחף לאכילת גלוטן, סוכר ופחמימות ממכרות והגברת האדישות לאכילת מתוקים. דיאטה ללא פחמימות וסוכר המבוססת על גמילה ממזונות המכילים סוכרים ממכרים ולא בריאים מוכחת כמסייעת לירידה במשקל, כבר לאחר מספר ימים מהטיפול, מרגישים ערניים ומרוכזים יותר, וחל שיפור ניכר בהרגשה הכללית ובמצב הרוח.

דיאטה מוצלחת מתחילה בשינוי הרגלים ותזונה נכונה ונמדדת לאורך זמן. לרדת במשקל זה אולי לא קל אבל לשמור על המשקל לאורך זמן זאת משימה לא פשוטה בכלל וכאן הדיאטה של אברהמסון נותנת מענה מצויין משום שהיא פותרת את הנגמלים מהדחף לאכילת גלוטן, סוכר ופחמימות.

תזונה נכונה ללא פחמימות, ללא גלוטן וללא סוכר היא המפתח להרזיה ושמירה על משקל בריא

תזונה נכונה היא מרכיב מרכזי בכל הרזיה מבוקרת ובריאה ושמירה על המשקל הרצוי. תזונה ללא פחמימות וסוכר היא תהליך ארוך בו מסגלים הרגלי תזונה חדשים אשר משפיעים באופן ישיר על בריאות הגוף והמשקל שלו.

הטיפול במכון אברהמסון שם דגש על תזונה נכונה ללא פחמימות, סוכר וגלוטן אשר מסייע בשינוי מחשבתי בו מתחילים לכבד את הגוף ומתחילים לחשוב על מרכיבי המזון אותם אנו צורכים באופן יום יומי. לאחר הטיפול, מרבית האנשים מספרים כי הם מתחילים לשים לב לכל מה שנכנס לפיהם וכיצד זה משפיע על הגוף והנפש. תזונה נכונה ושינוי הרגלי התזונה בתהליך הרזייה היא תנאי לכל דיאטה בריאה ומוצלחת אשר נשמרת לאורך זמן.

ללא שינוי בהרגלי התזונה וצריכת תזונה נכונה הדיאטה לא תחזיק מעמד לאורך זמן והתוצאה עלולה להיות עליה חזרה למשקל המקורי.

מדוע גלוטן לא טוב לנו לדיאטה?

גלוטן הוא חלבון המצוי בסוגים שונים של דגן וחיטה, שעורה, שיפון, שיבולת שועל, סולת, קוסקוס,
סובין, קמח מצה, בורגול, סמולינה, לתת וכמובן בכל המוצרים המכילים מרכיבים מהרשימה הזו.
צריכה גלוטן גורמת ליצירת שכבת דבק שמצטברת במעיים והיא יוצרת קשיים בספיחת המזון בגוף.

מדוע סוכר לא טוב לנו לדיאטה?

הסוכר גורם לעליה של רמת הסוכר בדם, להשמנה ולהגברת הסיכון למחלות. הפסקה של צריכת סוכר כולל כל המוצרים המכילים סוכר בכל צורותיו, כולל קמח וממתיקים מלאכותיים המאטים את חילוף החומרים תסייע לכם לשמור על הבריאות וגם לרדת במשקל.

מה מותר לאכול בדיאטה ללא גלוטן וסוכר

בהפסקת צריכה של גלוטן וסוכר לאחר הגמילה, עומדת בפני הנגמלים האפשרות להנות מתפריט עשיר ומספק ללא חשש שלא יהיה מה לאכול. בימינו קיימת חלופה לקמח לבן ומוצרי מזון מזיקים בהישג יד כגון: לחם, עוגות ועוגיות ללא קמח לבן, פסטות, ועוד. תזונה ללא סוכר, פחמימות וגלוטן היא תזונה מאוזנת, בריאה ומבריאה, אשר כוללת את כל אבות המזון החיוניים וכך מותר לאכול: ירקות ופירות, קטניות ודגנים מלאים ושומן בריא.

בנוסף תוכלו להינות משלל המוצרים של אברהמסון ללא גלוטן וסוכר אשר מיוצרים בקפדנות רבה ותחת תקנים מחמירים. צוות התמיכה של מכון אברהמסון כולל יועצות תזונה אשר מספקות למטופלים ייעוץ, ליווי ותמיכה בכל שאלה לאורך הדרך.

תפריט דיאטה יעזור לנו?

תפריט דיאטה מדיאטנית או כל תפריט דיאטה שנבנה בהתאמה אישית הוא בהחלט דבר טוב. אבל האם הוא יעזור לנו להפסיק לצרוך פחמימות, גלוטן וסוכר? לא.

הדחף למתוקים ומאפים תמיד יהיה שם וילווה את הדיאטה בתחושה של התמודדות יום יומית קשה אל מול המאכלים הזמינים לנו. ולכן, גמילה מגלוטן וסוכרים זו הדרך הטובה ביותר לעשות דיאטה, לרדת במשקל ולשמור על הבריאות. לאחר הגמילה תהליך הדיאטה יהיה קל יותר ויוביל לתוצאות מהירות יותר.

לרדת במשקל עם אברהמסון

ישנם סוגים רבים של דיאטה אשר מטרתם הסופית היא לרדת במשקל, חלק מהדיאטות השונות בריאות יותר וחלקן פחות כמו גם אחוזי ההצלחה. בכדי להצליח לרדת במשקל בצורה מאוזנת ובריאה לאורך זמן, יש להתחיל בתוכנית הרזייה שקולה ונבונה.

הטיפול במכון אברהמסון עוזר לרדת במשקל בצורה מאוזנת ומבוקרת תוך כדי הקניית הרגלים של אורח חיים בריא.

במבחן התוצאה דיאטה ללא גלוטן, סוכר ופחמימות מוכיחה פעם אחר פעם שזה פשוט עובד! כבר למעלה מ 30 שנים שאחוזי ההצלחה של דיאטת אברהמסון הם מהגבוהים בישראל, עם אלפי מטופלים שקיבלו החלטה, הגיעו לאברהמסון ירדו במשקל ושומרים עליו לאורך זמן רב.

זקוקים לסיוע בתהליך שאתם מתמודדים איתו?
דברו איתנו. אנחנו כאן בשביל לסייע.
9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך
גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימות