סימונה גולדשטיין ירדה 12 ק"ג

מאת: מכון אברהמסון

במשך תקופה ארוכה סבלתי מבעיות בבטן, מקלקולי קיבה וממיגרנות נוראיות. רגע לפני שעמדתי לקבל תרופות על בסיס קבוע, התברר שאני רגישה לגלוטן. בנוסף, אחרי ההריונות המשקל טיפס והחלטתי שאני רוצה לנסות לרדת במשקל. פניתי לגמילה מפחמימות ממכרות וזה שינה אל חיי מקצה לקצה", מספרת סימונה גולדשטיין, בת 39, נשואה, אם ל-3 (תאומים בן ובת ובן), מנתחת מערכות מידע בהיי טק, ממושב ניר חן (בין אשקלון לקרית גת), שירדה 12 קילוגרמים.

"תמיד אהבתי מתוקים ופחמימות קצת פחות, אבל רק כשהפסקתי לאכול פחמימות ממכרות הבנתי עד כמה התזונה שלי הייתה מבוססת על פחמימות. נהגתי לאכול הרבה לחמים, אורז, תפוחי אדמה, כריכים, פיצות, בורקסים וכמובן מתוקים, כך בשבילי השינוי היה מאוד משמעותי".

על השינוי וההסתגלות אליו מספרת סימונה: "אחרי הגמילה ירד לי כל החשק לפחמימות ריקות. התזונה שלי מבוססת על ירקות, חלבונים ופחמימות מורכבות, כמו קינואה, עדשים ואורז מלא. הפסקתי לאכול בעבודה את כל האוכל שיש בשפע, ומה שחשוב הוא שאני לא מרגישה צורך. אני מביאה לעבודה מזון ".

"כשהשינוי החיצוני ניכר, אנשים התחילו לשים לב ולשאול אותי איך אני מצליחה לרדת כך במשקל. התחלתי להרגיש יותר אנרגטית, כאבי הראש פחתו, והתחלתי להתאמן עם מאמן אישי, בשעה שבעבר היה לי קשה לחשוב על אימונים והיום אני לא יכולה לדמיין את עצמי בלי".

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך

    גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימותאחר