לי קומיסיונרו ירדה 50 ק"ג

מאת: מכון אברהמסון

"אהבתי לאכול ג'אנק פוד, בצקים, פיצות פסטות, בורקסים ומה לא. אף פעם לא הייתי ילדה רזה וזה לא הפריע לי מעולם. אהבתי וקיבלתי את עצמי והסביבה התנהגה אלי כפי שהתייחסתי אלי. אף פעם לא צחקו עלי. תמיד הייתי מלכת הכיתה ובמרכז העניינים, אהובה במשפחה ובסביבה שלי"

 

"כשהייתי בת 19 אמי הציעה לי להיגמל איתה ביחד. לא היה לי מושג למה אני נכנסת. לא הבנתי מה זה פחמימות ממכרות ומה זה סוכר. אני עדיין זוכרת את החודש הראשון שלא היה לי פשוט: הפסקה בבת אחת, לסגל הרגלים חדשים, לקרוא ערכים תזונתיים בסופר, לבדוק במסעדות מה מותר ומה אסור.

 

"אט אט למדתי ותרגלתי אורח חיים חדש לגמרי. ביום הגמילה הלכנו לבית קפה והזמנו מנה עם קינואה אחרי שביררנו ובדקנו את הרטבים כי גם הם מכילים כמות לא מבוטלת של סוכר, הרגשתי בחילה ולא הצלחתי לאכול. על אף שניסינו לאתגר את עצמנו ליד מאפיות, הריח לא עשה לי את זה והחשק לא התעורר".

 

"אני דבקה בדיאטה וגם בספורט! כבר 5 שנים. בדיעבד, ההתמודדות היתה קלה יחסית כי אמא ואני ביחד. גם העובדה שאני גרה עדיין אצל ההורים ואמא התאימה את הבית, השפיעה על המשפחה, על אחי ואבי, שירדו גם הם במשקל כתוצאה מהמהלך שלנו".

"לפני התהליך לא עלה בדעתי לעשות ספורט, ובשנתיים האחרונות אני מתאמנת יום יום ברמה גבוהה. הספורט הפך לחלק אהוב ובלתי נפרד מחיי, התחזקתי התחטבתי וזו הרגשה מדהימה. אני גאה בעצמי, כי הוכחתי לי שאני יכולה ושבעזרת כוח רצון והתמדה השמיים הם הגבול. לאנשים שרוצים ומתלבטים מציעה לצלול לתהליך, לזרום ולא לפחד, פשוט לעשות את זה, גם אם לא יודעים כלום לפני כן".

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך
גמילה מעישוןגמילה מפחמימות