מאת: מכון אברהמסון

"בתוך 10 חודשים ירדתי 33 קילוגרמים"

"הגמילה באברהמסון שינתה לי את החיים. נעלמו לי החשקים לסוכרים ולפחמימות ממכרות וזה פשוט מדהים! בתוך ארבעה חודשים הנפיחות בבטן ובגוף ירדה ואני מרגיש נקי וקליל יותר", מספר ירין לרנר (21) רווק חיפאי שהפחית במשקל 33 קילוגרמים בתוך 10 חודשים.

זו לא הפעם הראשונה שירין עבר גמילה מסוכר ומפחמימות ממכרות. "כשהייתי בן 16 שקלתי 80 קילוגרמים והוריי הציעו שאעבור טיפול גמילה מהדחף באברהמסון. ירדתי יפה במשקל והתמדתי במשך שלוש שנים. אבל, בהדרגה המשמעת פחתה, והתחלתי 'לחטוא' במפגשים חברתיים ובבילויים, וכשהתגייסתי לצבא הסכר נפרץ. עשיתי פחות פעילות גופנית ואכלתי המון. בהמשך גם פרקתי את הכתף, והוגבלתי לחלוטין. עליתי ל-107 קילוגרמים, ובנוסף לכל התחלתי לסבול נורא מכאבי גב ובקושי יכולתי ללכת. ניסיתי לשחזר לבד את הגמילה שעשיתי באברהמסון אבל לא הצלחתי לבד".

"לפני שנה כשפרצה מגפת הקורונה, ישבתי חודשיים בבית בחוסר מעש. זו הייתה תקופה מזעזעת. לא הפסקתי לאכול שוקולדים, מאפים מתוקים, עוגות, ג'חנון באמצע הלילה. נכנסתי לאמוק של אכילה ולא יכולתי להפסיק. היו לי צרבות בלילות והרגשתי שאני מזיק לגוף שלי. לא הבנתי איך הגעתי למצב הזה: שמן, כאוב עם דימוי עצמי נמוך מאוד. הרגשתי לא רצוי ולא אהוב. כל הזמן השוויתי את עצמי למי שהייתי בעבר. ביום הראשון שאחרי הסגר הראשון באתי לאברהמסון, נחוש בדעתי לעשות שינוי. הפעם בוגר ורציני יותר. בנוסף לאברהמסון, נרשמתי לתכנית של חיטוב, ספורט, אימונים אישיים ותזונה".
"היום אני שוקל 74 קילו בגובה 1.75. כאבי גב נעלמו. אחרי הסגרים חיי האהבה שלי מתחילים לפרוח ואני מרגיש כאילו נולדתי מחדש. אני בתקופה מעולה ותוכניותיי לעתיד הן לבנות את הגוף, לשפר תוצאות ולא לעצור".

 

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך

    גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימותאחר