יובל-לחיאני ירד 25 ק"ג

מאת: מכון אברהמסון

"קנאי לשמירה על אורח החיים הזה"
"הייתי מכור ללא תקנה למתוק", מספר יובל לחיאני, בן 50, נשוי פלוס 3 בנות, בעל משרד לשמאות רכב מנהריה. "כשהייתי מגיע לאירועים, האוכל לא עניין אותי. תמיד חיכיתי למתוקים שבסוף. בכל הזדמנות חיפשתי את המתוק. שקלתי בשיא שלי 107 ק"ג".

"לפני שנה קיבלתי אות אזהרה, שלא יכולתי להתעלם ממנה. במהלך הרמת כוסית בעבודה אכלתי כמות גדולה מאוד של מתוקים – כנראה מעבר לרגיל, ואז למשך דקות ארוכות חשכו עיני והיו לי בחילות וסחרחורות. זה הספיק לי כדי להבין שאני לא מתנהל נכון ולא חי נכון".

"לאברהמסון הגעתי עם כח רצון מאוד גבוה. בנוסף לטיפול, נתנו לי הנחיות מסודרות וליוותה אותי כל הזמן נציגה נחמדה ואדיבה, שהעניקה תמיכה ואף הציעה לי להשתתף בקורסים ובפעילויות שתרמו לי לשינוי אורח החיים, למשל איך להתארגן ביומיום, איך להצטייד באוכל זמין ובריא בהתאם לסגנון החיים שלי, שכולל נסיעות רבות, ועוד. בעבר נהגתי לעצור בתחנות דלק, לחטוף משהו ולהמשיך הלאה. היום אני יוצא מהבית אחרי שאכלתי ארוחת בוקר, שכוללת יוגורט, פירות, שקדים. זה מחזיק אותי עד 12 בצהרים. אם אני נוסע למשל לקריית שמונה, אז אני יודע שיש 2 מסעדות בדרך. אם הלוז צפוף, אני לוקח מהבית פירות וירקות. מתוקים וכל הדברים הנלווים מחוץ לתחום".

"היום אני 25 ק"ג פחות. הצריכה היומית שלי הצטמצמה לשליש. אני לא בדיאטה – פשוט הורדתי את כל מה שקשור בפחמימות ממכרות ובסוכר. מצאתי תחליפים לכל דבר. היום זה לא טירוף ללכת למפגש ולמסעדה ואין תחליפים. אפילו כשהייתי באיטליה – היה לי מה לאכול. אני לא מרגיש שאני מפסיד – זה לא חסר לי. היום אני מרגיש אנרגטי, טוב, רגוע, אין לי כאבי בטן, צרבות, או תופעות לוואי שנבעו בעיקר מאכילה של סוכר או מאכילה יתירה. אני כבר לא רעב".

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך
גמילה מעישוןגמילה מפחמימות