הדר חג'ג' – ירדה 30 ק"ג

מאת: מכון אברהמסון

הדר חג'ג' (44.5), נשואה ואם לשניים מבאר שבע, עובדת בתאגיד המים ב"ש. "בחתונה שלי שקלתי 73 קילוגרמים, והיום בזכות הגמילה באברהמסון, אני שוקלת 71 קילוגרמים! מצב הרוח שלי טוב. האושר שלי אמיתי ולא רק משחק.

"האכילה השפיעה על ההתנהגות שלי. החבאתי שוקולדים כדי שבעלי והילדים לא יראו. בעלי היה מופתע מזה ששמנתי ולא הבין ממה אני משמינה. כלפי חוץ שידרתי שאני שמחה ומאושרת, אבל כל הזמן הייתי מאוד עייפה, כבדה ועצובה. מהפחד, נמנעתי מלעשות בדיקות דם. לבשתי שכבות ולא היה אכפת לי מהמראה שלי, וגם לא הייתה לי מוטיבציה להשקיע בעצמי. הרגשתי שאני במלחמה יומיומית. כל הזמן ניסיתי לעשות שינוי ושוב ושוב נכשלתי".

היא נזכרת: "לטיפול הגמילה מהדחף הגעתי לפני שמונה חודשים במשקל 101 קילוגרמים, לאחר שגיסתי סיפרה שנגמלה מעישון באברהמסון. עבורי הגמילה הייתה ניסיון אחרון, למרות שהייתי נורא סקפטית. היו לי אפס ציפיות, וגם תוכניות לספר לכולם שזה לא עובד. לא רציתי שהגמילה תעבוד כי פחדתי לאבד את החבר הכי טוב שלי – השוקולד.

"מאז הגמילה אין בי תאווה לשוקולד או בכלל לסוכר ולפחמימות ממכרות. היום אני אוכלת בריא מאי פעם: פירות וירקות, בשר ועוף וסלטים. בשביל המתוק אני מכינה עוגיות מקמח שקדים. החשקים שלי השתנו, ובמקום שוקולד אני רוצה אגוזים או סלט. המודעות לבריאות בבית עלתה ומדברים במונחים של סוכר ופחמימות.

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך

    גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימותאחר