מאת: מכון אברהמסון

"השינוי אחרי טיפול הגמילה היה מיידי. לא היה לי תיאבון בכלל, לא לפחמימות ולא לסוכר"

"לפני 10 שנים לא חשבתי שאני אחזיק מעמד כל כך הרבה זמן. לא האמנתי שמשהו יכול לשנות את החשיבה או את התפיסה שלי", מספר דודי טל, 41, נשוי, עיתונאי מרמת גן. "בשיא שלי שקלתי 104 קילוגרמים. ניסיתי דיאטות שונות וסדנאות, ולא החזקתי מעמד בשום דיאטה. לאחר שקראתי פוסט בפייסבוק, החלטתי לנסות גמילה באברהמסון. הם לא דיברו על דיאטה, הם דיברו על שינוי אורח חיים! אחרי ניסיונותיי בדיאטה, גיליתי שהמושג 'דיאטה' הוא עונש מבחינתי. ההבדל בין דיאטה לבין שינוי אורח חיים הוא שאף אחד לא נהנה לאכול כף אורז, חצי תפוח אדמה ומאה גרם אפונה ולערוך רישום קפדני. לעומת זאת, בשינוי אורח חיים העינוי פחות גדול".
"השינוי אחרי טיפול הגמילה היה מיידי. לא היה לי תיאבון בכלל, לא לפחמימות ולא לסוכר. אכלתי רק כי צריך. בימים הראשונים התחלתי להרגיש פחות נפוח. מהר מאוד נכנסתי למשטר מאוד קפדני של כושר. בחודש הראשון השלתי 8 ק"ג ותוך שמונה חודשים ירדתי 39 קילוגרמים.
"מאז אני שומר על השגרה. היו נפילות של יום פה יום שם, אבל הכל בראש. היום אני שולט באוכל ולא הוא בי. שיניתי את הרגלי חיים, ואין בי פחד לעלות במשקל. אני שוקל 64 קילוגרמים, מתאמן 3 שעות ביום ואוהב את עצמי. ירדתי ממידה 46 למידה 28 ואני לא יכול להפסיק לקנות לעצמי בגדים. הכל נראה עליי סבבה".

 

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך

    גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימותאחר