גור אריה גזית – ירד 16 ק"ג

מאת: מכון אברהמסון

גור אריה גזית (52), גרוש ואב לשניים, חוקר פרטי, מהיישוב עדי, שהגיע לגמילה באברהמסון במשקל 116 קילוגרמים. "מאז הגמילה מהדחף ירדתי 16 קילוגרמים. אני מרגיש הרבה יותר טוב, יותר אנרגטי ומקבל המון מחמאות מהסביבה "

" תמיד הסתובבתי סביב אוכל וסביב ארוחות שחיתות שהכנתי למשפחה ולחברים. מתוקים ובצקים היו חולשה מאוד גדולה שלי. לחמנייה אחת לא הספיקה, אז אכלתי שתיים, לא שבעתי אף פעם, ושתיתי בעיקר משקאות מתוקים" כשהגיעה הקורונה הרגשתי שאני חייב לעשות שינוי, לצמצם היקפים ולהתחיל לחיות בריא, בחרתי להתחיל להתמקד בעצמי. בהתחלה ניסיתי לבד, אבל לפני שנה החלטתי לפנות לגמילה מסוכר ומפחמימות ממכרות באברהמסון. לא הייתה ברורה לי השיטה עצמה אבל התהליך היה לי ברור. כך או אחרת באתי לתהליך בראש פתוח לשינוי.

"אחרי הגמילה נעלם הצורך באכילת מאפים, לחמים ומתוקים, וגם לא הרגשתי צורך בתחליפים. אני שומר על כללי האוכל, שותה מים וסודה והורדתי גם חלבי. שיניתי מלתחה ותרמתי את כל הבגדים שלי. הבן שלי, בן ה-18 שנמצא בשנת שירות, לא ראה אותי חודש וחצי. וכשהוא אמר לי 'אבא, אתה נראה טוב', זה הפיל אותי ממש ועשה לי כל כך טוב. גם בת הזוג מפרגנת לי מאוד".

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך

    גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימותאחר