שאלות ותשובות בנושא גמילה מעישון

מאת: מכון אברהמסון

למרות שנזקי העישון ידועים לכולם, תהליך הגמילה הוא לא תמיד פשוט – יש שמעדיפים להמשיך ולעשן. אנחנו מאמינים שהצעד הראשון בתהליך הוא ההחלטה ואותה, עליך לעשות בעצמך.

לאחר מכן, הדרך הכי טובה היא פשוט להפסיק לבד אך אם קשה לך, אנחנו כאן כדי לעזור.

למה לי להיגמל מעישון?

יש סיבות רבות להיגמל מעישון, ביניהן כמובן הפן הבריאותי (מחלות לב, ריאה, סרטן, הזדקנות העור וכו’), התלות המוחלטת בסיגריה (שחס וחלילה לא ניתקע בלי), הסירחון והלכלוך.

בעבר עישון היה טרנדי ופופולארי מאד בכל העולם, מאז דברים השתנו וגם אנחנו בני האדם השכלנו התפקחנו: העישון הורג אותנו.

האם אני יכול להיגמל לבד?

בהחלט כן.

ההחלטה להפסיק לעשן היא שלך ואם את/ה מעוניין/ת להפסיק לבד אתה אפילו מוזמן להתקשר לצוות התמיכה שלנו ולקבל טיפים שיסייעו לך בתהליך.

מוזמנים להסתכל בכתבה הזו בה אהוד אברהמסון נותן מספר עצות לגמילה:

https://www.mako.co.il/health-magazine/column-abrahamson/Article-c12e6c7182c8d41006.htm

מהי שיטת אברהמסון?

היתרון הגדול של שיטת אברהמסון שזו השיטה היחידה שמטפלת גם בדחף וגם ברצון.

השיטה טבעית לחלוטין, מתבססת על ההבנה ההוליסטית כי הגוף, הנפש, והתודעה הם יחידה אחת הבאה לידי ביטוי בנתיבי האנרגיה המקיפים את גופנו.

המפגש מתחיל בסדנא המשחררת מפחדים ודעות קדומות, ולאחריה נכנסים לטיפול אנרגטי אישי, בשילוב של נגיעות קלות מעולם הדיקור שמנטרל את הדחף לעשן. הטיפול טבעי לחלוטין, ללא מחטים, ללא זריקות, לא פולשני ולא כואב.

האם בגמילה מעישון ישן תופעות לוואי?

כן, ברוב המקרים גמילה מעישון מלווה בתופעות לוואי כגון רעב (הדחף להכניס משהו לפה), עליה במשקל (בהמשך לתחושת הרעב), מצב רוח ירוד ותחושת דיכאון (רמת הדופמין יורדת עקב ירידה באספקת הניקוטין), נדודי שינה (עקב השינוי ברמת הניקוטין בגוף), שיעול וליחה (סימפטום ידוע בהקשר של ניקוי הריאות בהפסקת עישון).

אך אל דאגה, תופעות הלוואי של גמילה מעישון יורדות בהדרגה ונעלמות עם הזמן ככל שהגוף לומד להסתגל למצב החדש.

היכן אתם ממוקמים?

יש לנו 8 מרכזי טיפול בפריסה ארצית:
תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, חיפה, עין ורד, צביה, באר שבע ואילת.

כמה זמן אורך הטיפול ומה קורה בו?

המפגש מתחיל בשיחה המשחררת מפחדים ודעות קדומות ולאחריה נכנסים לטיפול אנרגטי אישי, בשילוב של נגיעות קלות מעולם הדיקור שמנטרל את הדחף לאכילת סוכר פחמימות ממכרות. הטיפול טבעי לחלוטין, ללא מחטים, ללא זריקות, לא פולשני ולא כואב. הטיפול נמשך כשעתיים.

מי יכול להעיד עליכם?

בכל הבדיקות ההשוואתיות והבלתי תלויות שנערכו בישראל, הוכיחה שיטת אברהמסון את יעילותה וגם הסקר האחרון של חוכמת ההמונים מיולי 2018, קבע כי אברהמסון הוא המכון המוביל והטוב ביותר בישראל בטיפולי גמילה מעישון.

במכון אברהמסון נגמלו וממליצים מוכרים רבים וביניהם: גדעון רייכר, איילה חסון, יעקב איילון, חבר הכנסת איתן כבל, גילה אלמגור, עדן הראל, ישי לוי, דב אלבוים, רני רהב, יהודה ברקן, ירין קימור, אלדד זיו, גיל ססובר, דודו הולצמן, דידי הררי ועשרות אלפי אנשים נוספים.

האם במכון אברהמסון יש החזר כספי?

במכון אברהמסון אין החזר כספי, את שמנו הטוב בנינו ביושר ובשקיפות – וללא סיסמאות שיווקיות.

החזרת כסף תחת הסיסמה ” לא נגמלת לא שילמת” עוזרת למכור אך פוגעת ברמת המוטיבציה ובמחויבות המטופל לתהליך, זהו תמריץ כישלון המעודד נגמלים לחזור לעשן.

קח/י רגע לחשוב עם עצמך, אם היית יודע/ת שתקבל/י את כספך חזרה ברגע שתדליק/י סיגריה, איך זה היה משפיע על המוטיבציה שלך להתמיד בתהליך?

התשובה לשאלה היא חד משמעית – החזר כספי הינו תמריץ כישלון הפוגע בתהליך הגמילה!

במכון אברהמסון אנחנו מחוייבים להצלחה שלך ולכן אנו נותנים טיפולי גמילה נוספים במשך שנה שלמה ללא עלות וללא הגבלה ומספקים ליווי אישי של צוות יועצים מקצועי שילווה אותך עד שתיגמל/י.

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך
גמילה מעישוןגמילה מפחמימות