האם כדורי הרזיה באמת מסייעים לירידה במשקל?

מאת: מכון אברהמסון

היעילות של כדורי הרזיה

לרדת במשקל אינה רק פנטזיה אופנתית, אלא עבור מגוון מקרים הצורך לרדת במשקל הנו רפואי ואף צורך פסיכולוגי חשוב ביותר.

מכאן שאין לזלזל בכך, אך כן יש להבין כיצד בוחרים בשיטת ההרזיה הנכונה, וזאת כי רק לרזות אינה מטרה ראויה, אלא לרזות באופן מוכח, לאורך זמן וחף מבעיות בריאותיות זו המטרה האמתית שאליה רצוי לשאוף, ועל כן הפעם נבחן את היעילות של כדורי הרזיה.

כדורי הרזיה – מותגים פופולריים

כל מי שמבקש לרזות, סביר להניח שבחן את השיטות השונות וסביר להניח שרק בקטגוריית “כדורי הרזיה” מצא לא מעט מותגים, וזאת כי יש משהו קסום במילה “כדור”. אנו רגילים שכדור מעביר כאבי ראש, מסייע כאשר מקוררים ובאופן כללי יעיל עבור שלל מקרים, כך שאין סיבה שעבור הרזיה הדבר יהיה שונה. להלן 3 דוגמאות של מותגים פופולריים:

  1. כדורי הרזיה רדוקטיל: אינם דורשים מרשם רופא, שולטים על מרכז הרעב ובו זמנית בונים תחושת שובע מלאכותית. הפעולה יעילה רק כאשר מקפידים על תפריט מאוזן.
  2. גולד סופר דיאט: כדור זה שורף שומנים, מעניק תחושת שובע, מוביל לתוצאות מהירות במיוחד, אך הוא מתאים אך ורק לאנשים בריאים.
  3. סלים לייף: לפי ההבטחה הכדור מסייע להוריד 20 ק”ג תוך חודשיים! גם כדור זה מדכא את תחושת הרעב ושורף שומנים. הוא אינו מומלץ לנשים בהיריון, לאנשים חולי לב, לנשים מניקות ולכל מי שנוטל מרשם.

כדורי הרזיה תופעות לוואי

כדורי הרזיה ניתן למצוא בקלות ברשתות הפארם ואף לא תמיד נחוץ מרשם. קיימים מגוון סוגים ואילו העיקרון יחסית זהה – הכדור מכיל חומר פעיל אשר משפיע על תחושת השובע, מונע ייצור שומן ואף מוביל לזירוז חומרים יעיל. למרות הפיתוי הגדול, חשוב להיות מודעים שיש כדורי הרזיה שמכילים חומרים שהם לא פחות ממסוכנים ושמובילים לשורה של תופעות לוואי קשות ביותר, ולו כי הם אינם מפוקחים. עם זאת, גם כדורים שכן עומדים בתקנים המחמירים עשויים להוביל לתופעות לוואי בלתי נעימות, כאשר בין היתר גם אין להיות תמימי דעים בכל הנוגע לכדורי הרזיה “טבעיים”. כך למשל יש כדורי הרזיה שמעלים את לחץ הדם באופן מסוכן, שמובילים לעצירות ולכאבי בטן כלליים, שמייבשים את הפה, שפוגמים בספיגה של חומרים מהותיים לגוף וכדומה.

כדורי הרזיה מסוכנים

לצד תופעות לוואי, יש כדורי הרזיה שהם חד משמעית מסוכנים ופשוט שולחים אנשים לחדרי מיון. כך למשל ניתן למצוא את ליפו 6סלים אקסטריםהידה פלוס ועוד. מכאן שלצד כדורים שרק מובילים לתופעות לוואי, גם קיימים כדורים שממש אינם בריאים. עוד נציין שאם כבר בוחרים לרזות באמצעות כדורים, לכל הפחות ראוי לבדוק עמידה בתקנים ורזומה, כאשר אם המטופל סובל מבעיות רפואיות, מומלץ לבחור בשיטות חלופיות.

חלופה בריאה לירידה במשקל על פני כדורי הרזיה

במקום לרדת במשקל, אך תוך כדי לסבול ממיחושי בטן ומבעיות רפואיות אחרות, עדיף לבחור בשיטת הרזיה שאינה מוסיפה בעיה על בעיה ובנוסף אינה רק מהווה פתרון זמני – כזה שמפסיק להיות רלוונטי ברגע שחדלים ליטול את אמצעי העזר, קרי כדורים.

לאור הדברים, אם גם אתם מבקשים להרזות באופן בריא (לגוף ולנפש), אתם מוזמנים להכיר את שיטת ההרזיה היעילה והבריאה ביותר, חסרת תופעות לוואי, בעלת אחוזי הצלחה מדהימים ושמלווה לאורך זמן – מבלי שאנשים יאלצו להמשיך ליטול חומרים שאינם רצויים.

סקרנים לגבי שיטת אברהמסון? ובכן היא עובדת כבר במשך 35 שנה וכיום מובילה עם 90% הצלחה! שיטה זו הינה הוליסטית ומזמינה את המטופל לעבור טיפול משחרר ממגוון עכבות נפשיות.

באותה נשימה, המטופל מקבל גם מערך טיפולים משלימים שמסייעים בתהליך ההרזיה. השיטה מסייעת לנקות דפוסי מחשבה במישור הרגשי, כך שבסוף התהליך נשארים אדישים לנוכח סוכר, גלוטן ופחמימות. מכאן שאין זה מפתיע לשמוע מפי מטופלי אברהמסון כמה קל להרזות כשמתגברים על הדחף, ואפילו מעבר למצופה!

יתרונות שיטת אברהמסון

השיטה היחידה שמטפלת גם בצד הקוגנטיבי חשיבה תפיסות אמונות שגויות וגם בהתנהגותי ובהרגלים וגם בחשק בדחף לאכילה. השיטה מבוססת על טיפול טבעי ולא רק שמחזיקה מעמד לאורך זמן, אלא בין היתר מטפלת בנפש האדם באופן מעמיק, מונעת את הקושי שלרוב כרוך בדיאטה, מלווה את המטופל באופן צמוד, מעניקה צ’ופרים (כגון סדנאות שף) ובאופן כללי מצידת את המטופלים במערך טיפים חשובים עבור אורח חיים בריא – שווה ומבטיח התחלה במידה חדשה!

אם נמאס לך לעלות ולרדת במשקל כמו יויו כנראה ששווה לנסות את אברהמסון

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך
גמילה מעישוןגמילה מפחמימות