אילנית קקולי ירדה 18 ק"ג

מאת: מכון אברהמסון

כשפניתי לאברהמסון הייתי על סף ייאוש מוחלט והרגשתי שהם המוצא האחרון שלי. או שאגיע ל-150 קילוגרמים ואמשיך להשמין או שאציל את עצמי מעצמי. מאז שהייתי ילדה, הבושה היא חלק ממני, התביישתי בשיעורי ספורט בבית ספר, התביישתי ללכת למסיבות, התביישתי לקנות בגדים, הצבע השולט במלתחה היה שחור, וניסיתי להסתיר את עצמי. רציתי להיות כמו כולם, הרגשתי שהשומן מסתיר אותי ואת אישיותי ושיש בתוכי שתי אילנית: זו השמנה וזו היפה והאסתטית שכמהה לצאת ממעגל ההתמכרות לפחמימות".

 

"לגמילה הגעתי סקפטית לחלוטין וחסרת ביטחון, אחרי שפרגנתי לעצמי שווארמה בפיתה אחרונה חביבה. לא האמנתי שאני מסוגלת לצאת מההתמכרות, לא האמנתי בגמילה ולא בעצמי. חשבתי שצריך להיות נס אדיר כדי שאצא מזה. זכרתי את כל השנים בהן ניסיתי לרדת במשקל ונכשלתי פעם אחר פעם. אפילו בטיפול עצמו ערערתי את עצמי ואת הבחירה שלי".

 

"ביום שאחרי הגמילה רציתי ללכת לבית קפה (הייתי מכורה לבתי קפה) שצילמתי בראשי ולאכול את הבצקים שאני כל כך אוהבת. נכנסתי לבית הקפה, הסתכלתי על כל השפע הזה והרגשתי שלא בא לי. באותו הרגע התחושות שלי לא נראו לי סבירות, ולכן עשיתי סיבוב בקניון חזרתי שוב לבית הקפה, ועדיין לא התחשק לי דבר.

  

"היום אני אישה שמחה ואנרגטית מאוד, הרבה יותר ממה שהייתי קודם ואני משרה את זה על אחרים. אני שוקלת 52 קילוגרמים, אנשים שואלים אותי מה עשיתי ומפרגנים לי. אילנית חסרת הביטחון שאוהבת אסתטיקה ויופי וכל הזמן התחבאה מתחת לעודפי השומן פרצה החוצה. בעקבות השינוי באורח החיים, החלטתי שאני רוצה ללמוד איפור והפכתי למאפרת של 3 חברות. אני יועצת ותומכת בהרבה נשים שמבקשות שינוי.

 

"לא האמנתי בעצמי ואם אני הצלחתי כל אחת ואחד יכול. כל הבית עבר בעקבותיי למזון בריא, וגם הבן שלי נגמל וירד 30 קילוגרמים".

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך
גמילה מעישוןגמילה מפחמימות