מוזיקה לדרך

השאירו פרטים ונחזור אליכם

  גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימותאחר

  מראשית ההיסטוריה, מוסיקה היתה אחד הכלים המשמעותיים על מנת להתחבר אל הגוף והנפש שלנו. לאחר הטיפול אתם מתחילים תהליך של איזון מחדש אשר יכול להיות התחלה של תקופה נפלאה בחייכם.

  את הקלטת האלבום ReBalance יזם אהוד אברהמסון על מנת לתת לכם כלי נוסף שיעזור בתהליך הגמילה. מדובר באוסף של 5 קטעים אשר יעזרו לכם להטמיע ולחזק איכויות שונות בהתאם למה שאתם באופן אישי הכי צריכים כרגע במערך האנרגטי שלכם. הגיוני מאד שלאחד הקטעים תרגישו יותר חיבור מלאחרים וזהו בדיוק הקטע שמומלץ שתקשיבו לו מספר פעמים. כל הקטעים נכתבו והוקלטו במקומות שונים בטבע המקסים של מדינת ישראל במסגרת שיתוף פעולה בין אהוד אברהמסון וה- Invisible Arch.

  אנא לחצו על הפלטפורמה בה תרצו לשמוע את המוזיקה:

  יוטיוב

  אפל

  ספוטיפיי

   

  הסבר על הקטעים – מומלץ לקרוא לפני או במהלך ההקשבה:

  החלט – Reslove

  החלטה היא השלב הראשון בתהליך השינוי. זו היא הזדמנות לקבל החלטה חדשה בשביל עצמכם. חשבו רגע על האנשים הקרובים אליכם ויחד עם קולות הציפורים התעוררו למציאות חדשה.

  הולחן ביער ביריה שבצפון, לפנות שחר.

   

  אומץ – Courage

  אומץ הוא דבר נפלא. זוהי השפעה חזקה היכולה לעזור לנו לשנות את עצמנו בדרך למה שאנחנו רוצים להיות. כמו פעימות הלב, ההשפעה הזו תגדל ותעזור לכם להתגבר על הפחד ולפסוע לתוך עתיד חדש. מי יודע מה אפשרי שם?

  הולחן בבוקר על קצה צוק במכתש רמון

   

  להמשיך הלאה / קדימה – To Go On 

  החיים הם כמו מים. הם תמיד בתנועה, מתקדמים להם ואנו איתם. זה הזמן לזרום תוך כדי שאנו זוכרים מה באמת חשוב לנו. זה הזמן להמשיך.

  הולחן בצהריים המאוחרים על שפת נחל קטן הנשפך לים התיכון

   

  כוח / עוצמה – Strength 

  הרים, נהרות, מכתשים, מדבריות. עוצמתו של הטבע נמצאת גם בתוכנו. הקשיבו למוסיקה והתחברו לעוצמה הטבעית הטמונה בכם. זה הזמן לבנות מעין 'שכבת הגנה' חדשה אשר תשמור עליכם בעת הצורך.

  הולחן אל מול ההרים במכתש רמון,  לפני שקיעה.

   

  תפילה – Prayer

  מלאים בהערכה על המתנה הזו שנקראת חיים, זה הזמן להסתכל על השמים ולהודות על כל הדברים אשר קיבלנו ולהזכר בכל ההשפעות והתחושות שחשנו במהלך המסע הזה.

  הולחן על הר כמון ממנו אפשר לראות גם את הכנרת וגם את הים התיכון, לאחר השקיעה.