גמילה מאלכוהול

נפרדים מהתמכרות לאכוהול
טיפול טבעי עם למעלה מ90% הצלחה ו40 שנות ניסיון
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימותאחר

  למה כאן ולמה עכשיו?

  אין זמן אחר
  טיפול קצר ואפקטיבי
  טיפול בהתמכרות לאלכוהול שמפחית את הדחף לשתייה. מעל 90% מהמטופלים יוצאים ממנו עם תחושה של אדישות או דחייה מאלכוהול.
  ללא כדורים ותחליפים
  נגמלים מאלכוהול בסדנה מהירה בצורה טבעית ללא שימוש בכימיקלים, כדורים, מחטים, או חומרים מזיקים.

  *במקרי התמכרות שבהם הינכם צורכים אלכוהול על בסיס יומי ואינכם יכולים בלעדיו, מקרים אלו  מאופיינים בתופעות לוואי קשות סביב תהליך הגמילה, מומלץ לשלב את הטיפול עם תמיכת מרכז גמילה עם ליווי רפואי.
  ליווי ותמיכה לכל החיים
  אחריות למשך שנה ותמיכה
  טלפונית לכל החיים.

  מה התוכנית כוללת?

  תהליך פשוט ועוצמתי

  בטיפול בהתמכרות לאלכוהול אנשים מעדיפים לשמור על אנונימיות ולכן אנו שמים דגש מיוחד על פרטיות המטופל ורוב הפעילות בתחום מתבצעת מפה לאוזן.

  מעל 90% מהמטופלים יוצאים מהטיפול ומדווחים על ירידה בדחף ואדישות או דחייה לאלכוהול. רוב האנשים נגמלים בטיפול אחד ובמידת הצורך ניתן להגיע לטיפולים נוספים במשך השנה ללא עלות נוספת וללא הגבלה.

  אברהמסון מובילים בישראל בתחום הגמילה מהתמכרויות בזכות למעלה מ- 40 שנות הניסיון ואלפי האנשים שנגמלו בשיטה ייחודית וטבעית שפותחה על ידי אהוד אברהמסון.

  בכל הבדיקות ההשוואתיות והבלתי תלויות שנערכו בישראל, הוכיחה שיטת אברהמסון את יעילותה עם למעלה מ- 90% הצלחה.

  גם הסקרים שנערכים שוב ושוב, כולל הסקר האחרון מיולי 2018, מצאו כי אברהמסון הוא המכון המוביל והטוב ביותר בישראל בטיפולי גמילה מאלכוהול.

  בכל הנוגע לאלכוהול – לא תמיד ברור היכן עובר הקו בין מי שנוהגים ליהנות מכוס משקה מדי פעם בפעם, לאלו הסובלים מבעיית שתייה אמיתית.

  אפשר לחשוב, אתם בסך הכל נוהגים לשתות כוס יין טובה אחת לפני השינה. גם אתם, ממש כמו כולם, נעזרים בקוקטייל מתקתק כשאתם עצובים או מתוחים ולפעמים גם לא ממש מצליחים לזכור מה קרה בבילוי של ליל אמש. אין מילים רחוקות מכם כמו ״התמכרות״ ו״גמילה״ ובכל זאת – בהחלט ייתכן שאתם מכורים לאלכוהול ידעתם ואינכם מודעים לכך.

  התלות באלכוהול היא תופעה מורכבת אשר נוצרת כתוצאה מצריכה מופרזת של אלכוהול ברמה יומיומית.

  גם אצל אנשים שאינם “אלכוהוליסטים” עשויה להתרחש הרעלת אלכוהול , או להיווצר מצב של תלות רגשית, נפשית וביולוגית באלכוהול אשר תגרום לאדם לחשוב באופן אובססיבי על דרכים להשגת אלכוהול עד כדי אובדן שליטה מוחלט.

  התמכרות לאלכוהול מתפתחת בהדרגה ולאורך זמן (לעתים במשך חודשים או שנים) ופוגעת בבריאות הגופנית, הנפשית וביכולת התפקוד. אלכוהול הוא מדרון חלקלק – קל להתמכר וקשה מאוד להיגמל.

  שיטת אברהמסון מטפלת בדחף לשתיית אלכוהול ועוזרת להשתחרר מהתלות וההתמכרות לאלכוהול.

  בניגוד לתפיסה הרווחת של גמילה מאלכוהול כהליך קבוצתי או אישי ממושך, תוך אשפוז במוסד או מכון גמילה מאלכוהול – גמילה מאלכוהול באברהמסון הנה טיפול קצר, חדשני, אפקטיבי וממוקד האורך עד שעתיים. אמנם הליך הגמילה המלא מתרחש בקצב שונה בקרב כל מטופל וההתקדמות היא סובייקטיבית, אך ברוב המכריע של המקרים– הטיפול לבדו מפחית מדחף ההתמכרות, ולאחריו, רוב המטופלים חשים ירידה ברצון לצרוך אלכוהול ושתייה חריפה.

  כשמשתחררים מהתלות באלכוהול

  טבעי שיתעוררו שאלות

  טוב שהתשובות כבר כאן

  ההשערה המקובלת היא שהאתנול משפיע על הנוירונים שבמרכז ההנאה שבמוח. השפעה זו מביאה לתחושת רוגע, שינויים במצב הרוח והפחתת חרדה.

  אולם חשוב לזכור שמדובר בהשפעות קצרות טווח שלאחריהן – תחול דווקא ירידה במצב הרוח ועלייה בתחושת החרדה. כך, בדומה למיגון הפסיכולוגי של רוב ההתמכרויות – נוצר מעגל שמגרה את האדם לשוב ולצרוך אלכוהול על מנת להתעטף שנית בתחושות הנעימות והטובות.

  יחד עם זאת, בעזרת מחויבות, מודעות, נחישות וכוח רצון ניתן להתגבר על הקושי ולשוב לחיים נקיים, פעילים וחיוניים. השלב הראשון בדרך לגמילה הוא מודעות – הכרה אמיתית וכנה בכך שישנה בעיה של התמכרות.

  גמילה מאלכוהול היא לחלוטין אפשרית. הליך הגמילה עלול לזמן תסמינים קלים דוגמת חרדה, רעד קל בידיים, כאבי ראש, בחילות, הקאות, חוסר יכולת להירדם והזעת יתר. אך אלו יעברו תוך התמדה בטיפול. כמו כל התמכרות – היא עשויה לחזור ולכן חשוב להתמיד בטיפול הגמילה לאורך זמן ולאחריו – לתור אחר מסגרת תמיכה ולהתעטף בסביבה חברתית מחזקת ומכילה.

  היתרון הגדול של טיפול בהתמכרות לאלכוהול במכון אברהמסון לעומת טיפולים במכון או מוסד גמילה אחרים הוא ההתמקדות בדחף לשתיית אלכוהול. זהו בעצם הגורם הפסיכולוגי הבסיסי שמתדלק את ההתמכרות שלנו. רק טיפול בדחף – בשורש הבעיה – מאפשר לנו להיפטר אחת ולתמיד מההתמכרות. באברהמסון אנו שמים דגש על תהליך אישי ודיסקרטי – ״אחד על אחד״, המאפשר לכל מטופל להתקדם בקצב המתאים לו, בפרטיות ותוך קבלת יחס אישי.

  בנוסף לטיפול האישי, באברהמסון מעניקים למטופל מעטפת שירותים וטיפול משלים, המהווים מסגרת תומכת, מעודדת ומחזקת. המכון מציע גם שירות תמיכה טלפונית, הכולל ליווי אישי בידי מנחה טלפונית לשיחת מעקב שבועית (או יותר, בהתאם לצורך), ליווי ותמיכה. תהליך הגמילה מותאם למטופל באופן אישי בידי המומחים של אברהמסון, בהתאם למצבו ולרמת ההתמכרות שלו.

  להתייעצות עם מומחה
  בשני שלבים