להשתחרר מסיגריה אלקטרונית

רבים חשבו שזו אלטרנטיבה בטוחה יותר והתמכרו - אנחנו כבר עזרנו לאלפים להיגמל!
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימותאחר

  מה התוכנית כוללת?

  תהליך פשוט ועוצמתי לגמילה מסיגריה אלקטרונית

  בשנה האחרונה מצאנו עליה משמעותית בכמות הפניות שמגיעות אלינו לגמילה מסיגריה אלקטרונית. על אף שעל פניו מדובר ב”פתרון קסם” למעשנים שמפורסם כפתרון בריא יותר ולא מזיק, העובדות מדברות בעד עצמן.

  הבעייתיות הכי גדולה בסיגריה האלקטרונית היא העובדה שלמעשן אין שליטה ואין בקרה על כמות הניקוטין שנכנסת לגופו וכמו כן הוא “מחובר” לסיגריה 24 שעות ביממה מכיוון שאין לה ריח ועשן. לעיתים קרובות המעבר לסיגריה אלקטרונית רק מחריף את ההתמכרות לניקוטין, במיוחד במצבים בהם המשתמש משלב בין הסיגריה האלקטרונית והרגילה יחד, והמעשן מוצא את עצמו צורך כמויות גבוהות מאד של ניקוטין ומפתח התמכרות פיזית והתנהגותית.

  שיטת אברהמסון מטפלת בדחף בצורה יעילה מאד והגמילה מהניקוטין מורידה את הדחף לאידוי של סיגריה אלקטרונית. בכל הבדיקות ההשוואתיות והבלתי תלויות שנערכו בישראל, הוכיחה שיטת אברהמסון את יעילותה וגם הסקר האחרון של חוכמת ההמונים מיולי 2018, קבע כי אברהמסון הוא המכון המוביל והטוב ביותר בישראל בטיפולי גמילה מהתמכרויות ובין היתר גם התמכרות לאידוי של סיגריות אלקטרוניות. אישים רבים נגמלו מהתמכוריות במכון אברהמסון וביניהם גדעון רייכר, איילה חסון, יעקב איילון, חבר הכנסת איתן כבל, גילה אלמגור, עדן הראל, ישי לוי, דב אלבוים, רני רהב, יהודה ברקן, ירין קימור, אלדד זיו, גיל ססובר, דודו הולצמן, דידי הררי ואלפי אנשים נוספים. לאברהמסון מרכזי טיפול בפריסה ארצית.

  כשאתם נגמלים מסיגריה אלקטרונית במכון אברהמסון אתם מורידים את הסיכון לחלות במחלת ריאות קשה, לסבול מקשיי נשימה, כאבים בחזה, שיעול, בחילות, הקאות, שלשולים, עייפות, חום ותופעות נוספות.

  למה כאן ולמה עכשיו?

  אין זמן אחר
  טיפול קצר ואפקטיבי
  טיפול אחד, המפחית את הדחף
  לשאיפה של אדי סיגריה אלקטרונית,
  ממנו יוצאים עם תחושה
  של אדישות או דחייה לעישון סיגריות אלקטרוניות.
  ללא כדורים ותחליפים
  נגמלים מסיגריה אלקטרונית בצורה טבעית ללא שימוש בכימיקלים, כדורים, מחטים, או חומרים מזיקים.
  ליווי ותמיכה לכל החיים
  אחריות למשך שנה ותמיכה
  טלפונית לכל החיים.

  להתייעצות עם מומחה