להשתחרר מסיגריה אלקטרונית

רבים חשבו שזו אלטרנטיבה בטוחה יותר והתמכרו - אנחנו כבר עזרנו לאלפים להיגמל!
השאירו פרטים ונחזור אליכם
גמילה מעישוןגמילה מפחמימות

גמילה מסיגריה אלקטרונית

בשנה האחרונה מצאנו עליה משמעותית בכמות הפניות שמגיעות אלינו לגמילה מסיגריה אלקטרונית. על אף שעל פניו מדובר ב”פתרון קסם” למעשנים שמפורסם כפתרון בריא יותר ולא מזיק, העובדות מדברות בעד עצמן.

הבעייתיות הכי גדולה בסיגריה האלקטרונית היא העובדה שלמעשן אין שליטה ואין בקרה על כמות הניקוטין שנכנסת לגופו וכמו כן הוא “מחובר” לסיגריה 24 שעות ביממה מכיוון שאין לה ריח ועשן. לעיתים קרובות המעבר לסיגריה אלקטרונית רק מחריף את ההתמכרות לניקוטין והמעשן מוצא את עצמו צורך כמויות גבוהות מאד של ניקוטין.

שיטת אברהמסון יעילה מאד בגמילה מניקוטין והטיפול מוריד את הדחף גם לסיגריות וגם לסיגריה אלקטרונית. בכל הבדיקות ההשוואתיות והבלתי תלויות שנערכו בישראל, הוכיחה שיטת אברהמסון את יעילותה וגם הסקר האחרון של חוכמת ההמונים מיולי 2018, קבע כי אברהמסון הוא המכון המוביל והטוב ביותר בישראל בטיפולי גמילה מעישון. במכון אברהמסון נגמלו וממליצים מוכרים רבים וביניהם גדעון רייכר, איילה חסון, יעקב איילון, חבר הכנסת איתן כבל, גילה אלמגור, עדן הראל, מורן אטיאס, ישי לוי, דב אלבוים, רני רהב, יהודה ברקן, ירין קימור, אלדד זיו,  גיל ססובר, דודו הולצמן, דידי הררי ואלפי אנשים נוספים. לאברהמסון מרכזי טיפול בפריסה ארצית.