מבצעי הבריאות של אברהמסון

פעילות העשרה חווייתית לחברה כולה
עובדים ומנהלים בכל החברות המובילות במשק - נגמלים ולא מעשנים!
השאירו פרטים ונחזור אליכם
גמילה מעישוןגמילה מפחמימות

חברות שהשתחררו מעישון

מבצעי הבריאות של אברהמסון

הם פעילות העשרה חווייתית לחברה כולה, אשר כוללת הפסקת עישון, גמילה מסוכר ופחמימות ממכרות, מעבר לאורח חיים בריא והרבה מעבר.

במסגרת מבצע הבריאות נעניק לארגון מתיחת פנים בריאה, נעביר הרצאות ונקיים סדנאות בישול ואפייה ומתן כלים לחיים בריאים יותר, נחלק סופרי צעדים, בקבוקי ספורט, פתרונות תזונה, וספרי מתכונים בריאים. נארגן קבוצות הליכה באוויר הפתוח, וכמובן – נגמול את העובדים המעוניינים בכך, מעישון ומסוכר וגלוטן. בין המשתתפים נערוך תחרויות מהנות ומדרבנות, ונחלק תמריצי התמדה למצליחים. כל הפעילות תלווה בתמיכה של צוות המומחים שלנו בוואטסאפ, ולכל מטופל תוצמד מאמנת אישית. כל זאת ועוד במסגרת מבצעי הבריאות עם אברהמסון.

מבצעי הבריאות הם WIN WIN בו כולם מרוויחים: העובדים שיגמלו יודו לכם על החסכון הכספי, ועל רווח של בריאות ואיכות חיים – ואתם, כמנהלים בארגון, תשפרו את הביצועים, היעילות והרווחים.

עובדים המעשנים במקום העבודה עוברים על חוק איסור עישון במקומות ציבוריים ובמקומות עבודה וגורמים לעישון פסיבי של עמיתיהם. עישון פסיבי מזיק לבריאות ואין להקל בו ראש. גם בארגונים המכבדים את החוק ומקצים אזורי עישון מיוחדים – עישון ממשיך להוות בעיה בכל הנוגע ליעילות העובד. עובדים מעשנים טרודים רוב הזמן בהפסקת עישון הבאה.

חשבון פשוט מלמד שאדם הנוהג לעשן קופסה אחת של 20 סיגריות ביום – למעשה לוקח 20 הפסקות של כ-7 דקות לעישון כל סיגריה, שמצטברות למעל לשעתיים בכל יום עבודה.

בנוסף, עובדים השומרים על משקל תקין, תזונה נכונה ואורח חיים בריא – נמרצים יותר וחולים פחות.