שיטת אברהמסון

אודות

שיטת אברהמסון© היא השיטה המובילה בישראל להפסקת עישון, גמילה מסוכר וגלוטן ואלכוהול. מחקרים רבים הצליחו להוכיח כי גמילה בטיפול אחד יעילה ואפקטיבית יותר מניסיונות הפסקה בהדרגה או סדרת סדנאות.

שיטת אברהמסון הומצאה ופותחה ע"י אהוד אברהמסון. השיטה התפתחה במהלך 33 שנות קיומה במטרה לסייע לכל אדם שרוצה להפסיק לעשן ולהיגמל מסוכר וגלוטן ואלכוהול ולעבור לאורח חיים בריא יותר. בכל הבדיקות הבלתי תלויות וההשוואתיות שנערכו בישראל , שיטת אברהמסון הוכיחה את יעילותה , עם התוצאות הטובות ביותר. לשיטת אברהמסון למעלה מ-90% הצלחה.

השיטה טבעית לחלוטין, מתבססת על ההבנה ההוליסטית כי הגוף, הרוח, הנשמה והמחשבה זו יחידה אחת הבאה לידי ביטוי בנתיבי האנרגיה המקיפים את גופנו.  המפגש מתחיל בסדנא המשחררת את המטופל מחששות פחדים, תלות רגשית ודעות קדומות, ולאחריה נכנסים לטיפול אישי ופרטי המשלב טכניקות מהרפואה הסינית ושימוש בנקודות לחיצה המשמשות רפלקסולוגיה, שיאצו, וביו אנרגיה. במהלך הטיפול נעשה ניקוי ואיזון המערך האנרגטי בגוף, המבוטא במרידיאניים ובמרכזי האנרגיה המכונים צ׳קרות-זו רשת תקשורת המקיפה את הגוף ובלתי נראית .

דרך רשת זו ניתן לנטרל  את כל אותם הרגלים, זיכרונות, התמכרויות, מחשבות, דחפים ואמונות וזה מה שאנחנו עושים בטיפול של אברהמסון, אנו מנקים, מאזנים ומוחקים את הדפוסים וההרגלים בכל הרמות, גם במישור הכימי, והגמילה עוברת באופן נינוח עם מינימום תסמיני גמילה ואנשים רבים מתארים תחושת רוגע ומדברים על "לידה מחדש" ״כאילו לא עישנתי מעולם״ , ״קל להפסיק לעשן״, ״אין דחף למתוק״. אנשים רבים מתארים את החוויה כסוג של "קסם" אבל זה לא "קסם", זו שיטה שעובדת בהצלחה כבר 33 שנה.

אנו מפעילים מערך תמיכה חדשני המשלב: מאמנות אישיות, דיאטניות, קבוצות תמיכה בפייסבוק עם צוות מומחים טיפים ומסרונים יומיים לעידוד והצלחה. לרשות הלקוחות סדנאות שף, ההעצמה והעשרה למתן כלים וטיפים לאורח חיים בריא יותר.

 

 

מייסדי השיטה

ehud_abnאהוד אברהמסון (הבן)
מומחה לגמילה מסוכר וגלוטן והפסקת עישון. מפתח שיטת אברהמסון ומייסד מכון אברהמסון. למד ביולוגיה באוניברסיטת תל אביב ופסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה ולימודי רפואה משלימה. תוכלו להתייעץ עם אהוד אברהמסון בכל שאלה בתחום הגמילה ושינוי לאורח חיים בריא יותר – מדי יום שישי 07:00 בבוקר, ב"רדיו ללא הפסקה".

 

Jack_portrait_small_18-10-2011-12-56-11

פרופ' עמי-זכאי ג'ק אברהמסון (האב)   MB ChB FRCS FACS FICA
מעניק ליווי וייעוץ מקצועי רפואי צמוד למכון אברהמסון מאז 1982, רופא מומחה. מנהל מחלקה כירורגית, בי"ח בני ציון, חיפה, ובי"ח כרמל, חיפה. כירורג מחוזי, קופת חולים מכבי.

צרו איתנו קשר


רשימת הסניפים שלנו
* עין ורד​ * תל אביב * ראשון לציון * הרצליה * ירושלים * חיפה * באר שבע * אילת