שיטת אברהמסון

אודות

שיטת אברהמסון נולדה כאן בארץ, פותחה על ידי אהוד אברהמסון.

היתרון הגדול של שיטת אברהמסון שזו השיטה היחידה שמטפלת גם בדחף וגם ברצון. השיטה טבעית לחלוטין, מתבססת על ההבנה ההוליסטית כי הגוף, הנפש, והתודעה הם יחידה אחת הבאה לידי ביטוי בנתיבי האנרגיה המקיפים את גופנו.

המפגש מתחיל בסדנא של שעה המשחררת את המטופל מחששות פחדים, תלות רגשית ודעות קדומות, ולאחריה נכנסים לטיפול אישי ברשת נתיבי האנרגיה, דרך רשת זו ניתן לנטרל את כל אותם הרגלים, זיכרונות, התמכרויות, מחשבות, דחפים ואמונות.

הסדנא מטפלת ברצון לעשן והטיפול מוריד את הדחף והחשק לעשן.

יוצאים מהטיפול ומתארים תחושת רוגע ומדברים על "לידה מחדש" ״כאילו לא עישנתי מעולם״ , ״קל להפסיק לעשן״, ״אין דחף למתוק״. אנשים רבים מתארים את החוויה כסוג של "קסם" אבל זה לא "קסם", זו שיטה שעובדת בהצלחה.

כל התהליך טבעי לחלוטין ויוצאים ממנו עם תחושה של אדישות או דחייה מניקוטין, וזה קורה בפחות משעתיים.

בכל הבדיקות ההשוואתיות והבלתי תלויות שנערכו בישראל, הוכיחה שיטת אברהמסון את יעילותה, וגם הסקר האחרון של חוכמת ההמונים מיולי 2018, קבע כי אברהמסון הוא המכון המוביל והטוב ביותר בישראל בטיפולי גמילה מעישון.

במכון אברהמסון נגמלו וממליצים מוכרים רבים וביניהם גדעון רייכר, איילה חסון, יעקב איילון, חבר הכנסת איתן כבל, גילה אלמגור, עדן הראל, מורן אטיאס, ישי לוי, דב אלבוים, רני רהב, יהודה ברקן, ירין קימור, אלדד זיו, גיל ססובר, דודו הולצמן, דידי הררי, מיכאל שטראוס עם 70 שנות עישון ועוד אלפי אנשים נוספים.

בשנה האחרונה פתחנו שלושה מרכזי טיפול חדשים בארה"ב ובמרכז אמריקה. כל הזיכיונות נרכשו על ידי מטופלים שנגמלו בהצלחה, הפנו אלינו מטופלים ונדהמו מהתוצאות ומהצלחתם האישית והחליטו להפיץ את הבשורה.

 

 

מייסדי השיטה

ehud_abnאהוד אברהמסון (הבן)
מומחה לגמילה מסוכר וגלוטן והפסקת עישון. מפתח שיטת אברהמסון ומייסד מכון אברהמסון. למד ביולוגיה באוניברסיטת תל אביב ופסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה ולימודי רפואה משלימה. תוכלו להתייעץ עם אהוד אברהמסון בכל שאלה בתחום הגמילה ושינוי לאורח חיים בריא יותר – מדי יום שישי 07:00 בבוקר, ב"רדיו ללא הפסקה".

 

Jack_portrait_small_18-10-2011-12-56-11

פרופ' עמי-זכאי ג'ק אברהמסון (האב)   MB ChB FRCS FACS FICA
מעניק ליווי וייעוץ מקצועי רפואי צמוד למכון אברהמסון מאז 1982, רופא מומחה. מנהל מחלקה כירורגית, בי"ח בני ציון, חיפה, ובי"ח כרמל, חיפה. כירורג מחוזי, קופת חולים מכבי.

צרו איתנו קשר


רשימת הסניפים שלנו
* עין ורד​ * תל אביב * ראשון לציון * הרצליה * ירושלים * חיפה * באר שבע * אילת