אודות

שיטת אברהמסון

מכון אברהמסון מובילים את תחום הגמילה מעישון בישראל עם למעלה מ- 90% הצלחה ו-40 שנות ניסיון מוכח כאן בארץ, הארגון מונה 50 עובדים ומטפלים בשמונה מרכזי טיפול בפריסה ארצית שכולנו רואים בעבודתנו שליחות לעזור לאנשים להאריך חיים ולשדרג את איכות חייהם.

שיטת אברהמסון ® נולדה כאן בארץ, פותחה על ידי אהוד אברהמסון. השיטה טבעית לחלוטין ומשלבת טיפול קוגניטיבי עם שיטות רפואה אלטרנטיביות שונות. זו השיטה הטבעית היחידה שמטפלת בדחף שמקורו בהתמכרות ולכן אנשים מצליחים להפסיק לעשן ולרדת במשקל בקלות וללא מאבק.

המפגש כולל שיחה עם המטפל בה אנו מנטרלים את הפחדים, את הדעות הקדומות והאמונות שמעכבים ולאחר מכן הטיפול הטבעי שמאזן את המערך האנרגטי, מנקה ומוחק את הדפוסים וההרגלים בכל הרמות, כולל במישור הכימי. הטיפול מנטרל את הדחף מאותו אזור בראש שאחראי על ההתמכרויות כתוצאה מכך מטופלים רבים שיוצאים מהטיפול ומתארים תחושת רוגע, מדברים על “לידה מחדש” ומתארים את החוויה כסוג של “קסם".

במכון אברהמסון נגמלו וממליצים מוכרים רבים וביניהם: גדעון רייכר, איילה חסון, מירי מסיקה, שולי רנד, יעקב איילון, חבר הכנסת איתן כבל, שולי רנד, עדן הראל, ישי לוי, דב אלבוים, דידי הררי ועשרות אלפי אנשים נוספים.

בכל הבדיקות ההשוואתיות והבלתי תלויות שנערכו בישראל, הוכיחה שיטת אברהמסון® את יעילותה, וגם הסקר האחרון של חוכמת ההמונים מיולי 2018, קבע כי אברהמסון הוא המכון המוביל והטוב ביותר בישראל בטיפולי גמילה מעישון ובטיפולי גמילה מסוכר ופחמימות ממכרות. לאחרונה נפתחו שלושה מרכזי טיפול חדשים בארה”ב ובמרכז אמריקה.

מייסדי השיטה

אהוד אברהמסון (הבן)

מומחה בין לאומי לגמילה מעישון והתמכרויות מפתח שיטת אברהמסון ® ומייסד מכון אברהמסון.

פרופ’ עמי-זכאי ג’ק אברהמסון (האב) MB ChB FRCS FACS FICA

פרופ’ עמי-זכאי ג’ק אברהמסון ז"ל (האב) העניק ליווי וייעוץ מקצועי רפואי צמוד למכון אברהמסון בין השנים 1982-2021, רופא מומחה. מנהל מחלקה כירורגית, בי”ח בני ציון, חיפה, ובי”ח כרמל, חיפה. כירורג מחוזי, קופת חולים מכבי.