דודו שמכה ירד 45 ק"ג

מאת: מכון אברהמסון

בעקבות המהפך שעברתי הבית שלי הפך למוקד עלייה לרגל. עזרתי למכרים ולחברים לרדת 25 ו-30 קילוגרמים. אחיין שלי השיל 25 קילוגרמים ממשקלו, אחותי הפחיתה 6 קילוגרמים. אם אני נהנה שכולם ייהנו".

"אני גבוה וגדול ועם השנים נעשיתי ענק. כחצי שנה לפני הגמילה הגעתי לשיא של 145 קילוגרמים, לא יכולתי לשרוך את שרוכיי נעליי, וסבלתי מיתר לחץ דם, הייתי נחנק בשינה ונוחר. הרבה שנים אני עם משקל גבוה, וכולם יודעים שדודו זה בנאדם ענק. לא היתה ארוחה ביום ללא לחם. עם הדגים של שבת שאשתי מכינה הייתי מחסל חלה שלמה. קוסקוס עם לחם בכל יום ששי. בזין, מאכל טריפולטאי מסורתי של בצק מורתח במים ורוטב חריימה שאהבתי. ובכלל, אני אוהב לאכול טוב ולא הייתי עוצר עד שלא חיסלתי את כל מה שמסביבי".

"נגמלתי בזכות האישה שאני הכי אוהב בעולם. מיד אחרי הגמילה רחלי הציעה לי שניצל, חציל מטוגן, קוסקוס ופתאום לא בא לי. בבוקר שלמחרת קמתי ואותו הדבר. יום ראשון ועדיין אין לי תיאבון. אני לא מסוגל לאכול לחם וסוכר, כי לא בא לי. בשבת הכרחתי את עצמי לאכול לחם, רק כדי לקיים את חובתי בברכות. אשתי שואלת מה קורה איתך, כאילו מישהו עשה איזה קסם והפחית לי את התיאבון והדחף לרצפה. לא הייתי מאמין שביום מן הימים לא אוכל לחם, שהיה המכה הלא כתובה שלי".

"כל מי שלא ראה אותי הרבה זמן, מתבלבל ביני לבין אחי הצעיר ממני ב-6 שנים. בזכות המהפך שעשיתי הפכתי לסלב הרזייה בכרמיאל. לאנשים שנועצים בי אני אומר שאין דבר העומד בפני הרצון וממליץ על טיפול שמוריד את הדחף".

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך
גמילה מעישוןגמילה מסוכר ופחמימות