אבי ברפמן ירד 20 ק"ג

מאת: מכון אברהמסון

"שמעתי על הגמילה מחבר ילדות שלי שעבר את התהליך לפני 3 שנים. תמיד זכרתי אותו כאדם מלא ופתאום הוא נראה מצוין, כך שלא היה לי ספק שאני רוצה לנסות.

"נהגתי לאכול פחמימות לאורך כל היום: לחם בארוחת בוקר, תוספות בארוחת צהרים, בין הארוחות והמון שתייה מתוקה. מעולם לא הקפדתי להתרחק מסוכרים ומכל המוצרים שמכילים סוכר. בכל פעם שניסיתי דיאטה, חזרתי לקדמותי והשתוללתי על מתוקים".

"כשיצאתי מהטיפול לא הרגשתי כלום, אבל בארוחת הערב התחלתי להרגיש שהמוח שלי מתוכנת אחרת ושהאוכל, ברובו, לא בשבילי. למחרת זה המשיך, לא רציתי פרוסת לחם בבוקר וגם לא תפוחי אדמה בצהריים. אברהמסון נעלו לי את הדחף לדברים מתוקים והיום הם לא קיימים בשבילי.

"המוח שלי משדר לי 'זה לא שלך'! אני גאה בעצמי שהתרחקתי והעלמתי מהתזונה שלי את כל המאפים, הגלידות והמתוקים, שהיו המוקש שלי. בבית אשתי זורמת איתי. לא אוכלים פיצות ובורקסים, לא שותים מתוק, ויש הבחנה בין המזון שלי למזון של ארבעת ילדינו".

"יש 4 אנשים שאני רוצה להעביר אליהם את הטוב שאני חווה: הבוס שלי והבת שלו ושני חברים ששוקלים את זה. העצה העיקרית שלי לכל מי שמתלבט: "עשו לעצמכם טובה וקודם כל תתרחקו מסוכר".

9933*
נתקשר ונסביר איך השיטה תעזור לך 2 שאלות ואנחנו איתך
גמילה מעישוןגמילה מפחמימות