שיתוף פעולה ראשון מסוגו בישראל מחבר בין "מור" כמוסד רפואי מוביל לדיאגנוזה וטיפול מתקדם, עם אברהמסון, ממובילי הרפואה האלטרנטיבית בישראל.

"מור" הנו גוף רפואי מוביל, הכולל  18 סניפים בכל הארץ, ובו מבוצעות בדיקות וטיפולים על ידי צוות מומחים מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, בתנאים נוחים, באווירה נעימה וכמובן עם יחס אישי. ב"מור" מקפידים על סודיות רפואית, ועל כבוד לכל מטופל.

"אברהמסון" היא חברה וותיקה (מעל ל- 30 שנה) בתחום הגמילה בישראל, ולה עשרה מרכזי טיפול בארץ ובחו"ל. שיטת אברהמסון היא השיטה המובילה לגמילה מעישון בישראל.

לאברהמסון מעל לשלושים שנות ניסיון, ואלפי אנשים שנגמלו בהצלחה. החברה הפכה למובילה בגמילה מעישון, לאחר שפיתחה דרך טבעית וייחודית המבוסס על הבנת מנגנון ההתמכרות בגוף האדם, והתפיסה של מעשנים את הגמילה כתהליך המחייב הופעת תסמינים קשים. השיטה מתמקדת במוקדים הגופניים השותפים לגמילה, ובמסגרת הטיפול מואץ קצב ניקוי הרעלנים מהגוף, באמצעות טכניקות מתחום הרפואה האלטרנטיבית. הטיפול מפחית את תסמיני הלחץ והמועקה, אותם חווים אלה המנסים להפסיק בכוחות עצמם. הטיפול עושה שימוש בביו אנרגיה, בניקוי ובאיזון המערך האנרגטי בגוף, המבוטא במרידיאניים ובמרכזי האנרגיה המכונים צ׳קרות. מרכזי אנרגיה אלה אחראים בין השאר על דפוסים והרגלי התנהגות, שאנו מאמצים במהלך חיינו.

שיטת אברהמסון משלבת טכניקות טיפול בהשראת רפואה סינית עתיקה, יחד עם שיטות מרפא הוליסטיות מערביות, המתייחסות למכלול – גוף ונפש. האצת ניקוי הגוף (מערכות הלימפה, הכבד והכליות) מלווה גם בניקוי הגורמים הנפשיים (פחדים, חששות ודפוסי חשיבה דיס – קונסטרוקטיביים). חלק מהטיפול כולל שיחה עם המטופל המתמקדת בהבנת תהליך ההתמכרות, החל בסיגריה הראשונה, ועד להתבססות מנגנון ההתמכרות במהלך שנות העישון, המביא למצב של התמכרות קשה לניקוטין.

בנוסף אנו מפרטים את הפגיעה באיברי הגוף השונים, ומסבירים על הדרך בה גופנו המופלא מנקה ומרפא את עצמו, ברגע שבו העמסת הרעלנים היומית – פוסקת. מכאן אנו מסבירים כיצד פועל הטיפול בשיטת אברהמסון, ולמה יש לצפות בעקבותיו.

אנו מניחים מראש את קיומן של נקודות משבר, ומנחים כל מטופל כיצד להתמודד איתן בהצלחה. ההסבר המקצועי והמקיף מכין את המטופל לטיפול, לתחושה שלאחר הגמילה ולהמשך הדרך. השיחה מעבירה למטופל ידע ייחודי מתחום השיטה שיסייע לו לא לשוב לעולם לעישון ולהתמכרות. בתום התהליך המטופל יכול להמשיך באימוץ דרך חדשה לאורח חיים וחשיבה בריאים יותר. לשיטת אברהמסון מוניטין רב, וזאת הודות לאלפי האנשים שנגמלו מעישון, מסוכר ומגלוטן, רובם המכריע לאחר טיפול יחיד.

במסגרת ההסדר המשותף לקוחות שתי החברות ייהנו מטיפולי גמילה מחד, ומבדיקות רפואיות מאידך, בתנאים מועדפים.

בדיקה זו מומלצת למעשנים שתי חפיסות סיגריות ביום במשך 5 שנים, או לחילופין למעשנים חפיסת סיגריות אחת ליום, במשך 10 שנים.

סרטן הריאה הנו שכיח לצערנו בקרב מעשנים ומעשנים לשעבר. גילוי מוקדם של סרטן הריאה מאפשר שיפור בסיכויי הריפוי וההחלמה. הבדיקה המוצעת ב"מור" הנה חדישה ומתקדמת, בשם בדיקת C.T. ספירלי, והיא מאפשרת גילוי מוקדם של סרטן הריאה.

מחקר חדש של המכון האמריקני הלאומי לסרטן קבע כי בדיקת סיטי לגילוי מוקדם של סרטן הריאה בקרב מעשנים ומעשנים לשעבר, מפחיתה ב- 20% את התמותה מסרטן הריאה !

הבדיקה מזהה למעשה נגעים קטנים בריאה בשלב בו הגידול טרם התפשט ושלח גרורות, או נתן סימנים קליניים. אבחון מוקדם באמצעות C.T, מביא לשיעורי החלמה של כ 85%-90%, בהשוואה לאבחון באמצעות צילומי חזה רגילים (רנטגן). הבדיקה מבוצעת

בשכיבה על מיטת בדיקה, שנעה אל תוך מכשיר ה- C.T ובתומה היא מפוענחת ע"י רדיולוג מומחה. ב"מור" מעניקים את הבדיקה תוך שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות, ובשירות של מחלקה ראשונה.

שיתוף הפעולה בין "מור" ל"אברהמסון" יביא לשיפור באיכות החיים של מטופלים רבים לאורך זמן.

לפרטים נוספים והזמנת בדיקות C.T, ניתן להתקשר למור 3088*

לטיפולי גמילה מעישון וגמילה מסוכר וגלוטן במור – אברהמסון לאישה ברמת אביב ובמרכזי הטיפול של אברהמסון בפריסה ארצית 9933*

ניתן גם למלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור עמך קשר לקבלת פרטים נוספים: