גמילה מהימורים

גמילה מהימורים

אברהמסון מובילים את תחום הגמילה בישראל עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה, ואלפי אנשים שנגמלו בהצלחה מהתמכרויות שונות, בשיטה ייחודית וטבעית שפותחה על ידי אהוד אברהמסון. אברהמסון מטפלים בקשת רחבה של התמכרויות, גם התמכרויות עמוקות ומורכבות יותר – ובתוכן התמכרות להימורים.

ההתמכרות להימורים היא אחת מן ההתמכרויות הקשות והמורכבות ביותר. המכורים להימורים לרוב הם אנשים שמטבעם לא מפחדים לקחת סיכונים, אנשים המקרינים סמכות והתנהגות שעל פניו נראית אחראית מאוד. חלק נכבד מהם הם אנשים בעלי הישגים מקצועיים מרשימים, אשר מתפקדים גם כבני זוג והורים, למראית העין. בפועל המהמרים אינם פנויים רגשית לסובבים אותם, אינם יציבים, והסיכונים אותם הם נוטלים עלולים לסכן לא רק את עצמם אלא את היקרים להם והסובבים אותם.

ההתמכרות נובעת מתחושת ריקנות – שאותה מנסה האדם למלא בעזרת ההימורים. מרבית המהמרים הכפייתיים הם כאלו אשר חוו בעברם זכייה גדולה, שהתלוותה אליה תחושת אושר עילאי, או תחושת ניצחון. האופוריה שחוו, בדומה לכל "היי" אחר של התמכרות שהיא, מעוררת במהמרים רצון אדיר ובלתי נשלט לחוות את אותן התחושות שוב – ולשם כך הם חוזרים ומהמרים שוב, וחוזר חלילה. כך נוצרת ההתמכרות.

המכורים להימורים חווים עליות וירידות חדות במצבם הפיננסי ובהתאם, במצב רוחם, כאשר הקושי הגדול ביותר וזה אשר מניע את מנגנון ההתמכרות – הוא חוסר היכולת של המהמר לקבל את המציאות כמו שהיא. המהמר באמת ובתמים מאמין שישנה "זכייה אחת גדולה" באופק, שאם רק יגיע אליה הכל יסתדר. לעתים קרובות, מאמין המהמר, שברגע שיזכה יוכל לחלוק את עושרו עם מקורביו ולזכות באהבתם והערכתם. כמובן, שאין הנחה זו רחוקה יותר מהמציאות.

בגמילה מהימורים, המטופלים מעדיפים לשמור על אנונימיות ובהתאם לכך הפעילות בתחום היא כמעט תמיד מפה לאוזן. אנו שמים דגש על פרטיות המטופל ועל פרטיות התהליך כולו. המפגשים, השיחות והטיפולים אשר מתבצעים בסדרה של שלושה מפגשים אישיים מתבצעים באופן פרטני ואישי. רוב המטופלים מדווחים על ירידה בדחף כבר לאחר הטיפול הראשון. התכנית כוללת טיפולים נוספים במידת הצורך למשך שנה ללא תנאים וללא הגבלה.

לפרטים והזמנת תורים חייגו : 9933*

 

גמילה מעישוןגמילה מסוכר וגלוטןגמילה מאלכוהולגמילה מקניותגמילה מהימורים

 

צרו איתנו קשר


רשימת הסניפים שלנו
* עין ורד​ * תל אביב * ראשון לציון * הרצליה * ירושלים * חיפה * באר שבע * אילת