"טעמים בריאים"

מתכונים של אברהמסון חופשיים מסוכר וגלוטן

 

 

לפני 35 שנים, טיפלנו באברהמסון בגמילה מסוכר לחולי סכרת וגמילה מגלוטן בחולי צליאק.

עוד בימים שאף אחד לא ידע מה זה "גלוטן" וכולם חשבו ש"סוכר" זה בריא, מעורר וממריץ. הנגמלים מסוכר שיפרו את רמות הסוכר בגופם ואף ירדו במשקל, והנגמלים מגלוטן הצליחו להתמודד עם הדחף לאכילת בצקים ומוצרים המכילים קמח לבן מעובד וגלוטן. לימים התחילו להגיע אנשים בריאים ולבקש טיפול גמילה גם מעישון וגם מסוכר, וגילינו תופעה משותפת לכולם: אנשים שנגמלים גם מסוכר וגם מגלוטן, מדווחים על שיפור בהרגשה הכללית ובמצב הרוח, זקוקים לפחות שעות שינה ויורדים במשקל.

מאז ועד היום, אנו באברהמסון מטפלים באלפי אנשים בריאים הנחשפים לדרך חיים בריאה ללא סוכר וגלוטן מתוך מטרה לשפר את איכות החיים, תחושתם הכללית וכן לרדת במשקל. מערך הליווי והעשרה שלנו משלב ייעוץ תזונה, סדנאות אפייה ללא סוכר וגלוטן וחלוקת מתכונים אותם אגדנו לספר זה המופץ במהדורה זו גם לציבור הרחב.

ספר המתכונים של אברהמסון – "טעמים בריאים"- אינו ספר דיאטה ואינו מטפל בדחפים לאכילה, אך הוא נותן לציבור הרחב טעימה מהחיים ללא סוכר וגלוטן. הציבור יכול להיחשף לאפשרויות הקולינריות המרובות ולהתנסות באכילה בריאה יותר וטעימה לא פחות.

ספר המתכונים "טעמים בריאים", שהנו הראשון והחדשני מסוגו בארץ, כולל בתוכו שפע מתכונים יצירתיים של מגוון סוגי מאכלים; החל מסלטים, מרקים, פסטות, מאפים, מנות עיקריות ועד ללחמים וקינוחים, וכולם ללא סוכר וגלוטן.

מחיר הספר: 98 ₪. את הספר ניתן למצוא ברשת חנויות 'צומת ספרים' ברחבי הארץ. או לקרוא אונליין כאן באתר.